Fotovoltaika – FVE

  • Jsme experti na alternativní zdroje napájení a inteligentní elektroinstalace 
  • dostupné pro každou domácnost
  • Úspora až 80% nákladů z Vaší spotřebované elektřiny z distribuční sítě. 
  • Spolehlivé a rychlé vyřízení dotací.
  • Kompletní instalace do 3 měsíců od podpisu smlouvy. 
  • Vlastní osvědčené know-how výroby rozvaděčů. 
  • FullBackUp – plná automatická záloha domu fotovoltaikou. 
  • Zákaznický servis samozřejmostí.
  • Vzdálená správa – nastavení a regulace Vaší FVE na dálku. 
  • Poskytujeme garantovanou záruku na celý solární systém 10 let

KDO JSME? 

Jsme firma rodinného typu s tradicí již od roku 2007. Působíme převážně v Moravskoslezském kraji a blízkém okolí. 

Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků a kvalitně odvedené práci. Pracujeme proto v týmu kvalifikovaných odborníků na elektroinstalace a výhradně s osvědčenými technologiemi. 

CO NABÍZÍME? 

Jako komplexní realizační firma zajišťujeme VŠE od A do Z (smlouvy, dotace NZÚ, dokumentace ČEZ/EGD, odborná instalace, konfigurace, vzdálená správa, servis). Nejsme jen obchodníci. 

Náš technik zajistí stavební i technickou přípravu pro instalaci FVE. Stavební připravenost je již součástí cenové nabídky, tedy žádné neočekávané navyšování ceny. 

Pro naše zákazníky poskytujeme také následnou vzdálenou správu pro případ potřeby nastavení Vaší FVE na dálku. Případný servis je pro nás také samozřejmostí a vzhledem k mnohaleté tradici si můžete být jisti, že i za pár let se budete mít na koho obrátit. 

CHCETE FVE S PŘIDANOU HODNOTOU? 

V rámci instalace FVE Vám kromě akumulace do bateriového úložiště nabízíme možnost využití přebytku nespotřebované solární energie pro ohřev vody do bojleru. 

Další možnou nástavbou Vašeho FVE systému je plná automatická záloha napájení celého domu, tzv. FullBackUp. V případě výpadku elektrické sítě distributora se tak napájení domu přepne automaticky čistě na výstup z fotovoltaiky. 

(Pozn.: FullBackUp je možný pouze pro domy se sítí TN-S) 

Nechte se inspirovat také možností instalace inteligentního systému elektroinstalace (SMART HOME systém) pro celý Váš dům, který v kombinaci s FVE zajistí nejvyšší možnou optimalizaci a úsporu Vaší domácnosti. 

NAŠE SPECIALITA? 

Pokud se rozhodnete zálohovat Váš dům instalací AC rozvaděče ve verzi „FullBackUp“, dostanete od nás bonus ve formě vlastního osvědčeného know-how výroby rozvaděčů. 

V případě dálkového snížení výkonu výroby Vaší FVE distributorem náš rozvaděč zabezpečí, že Váš dům i nadále odebírá elektrickou energii vyrobenou z FVE. 

Nestane se tedy, že slunce svítí a Vy přesto odebíráte drahou elektřinu ze sítě distributora, místo z Vaší FVE. I toto se Vám totiž může stát u běžného způsobu instalace FVE.