SmartHome – Chytrá elektroinstalace

Chytrá elektroinstalace

Požadavky na moderní elektroinstalace v domech a budovách se v poslední době značně změnily. Stále více důrazu je kladeno na úspory, bezpečnost, komfort a uživatelskou přívětivost ovládání.

Chytrá elektroinstalace = Elektroinstalace nové generace
Systém, který dokáže řídit provoz celého domu. Od regulace vytápění, klimatizace a rekuperace, ovládání spotřebičů, rolet a žaluzií, až po zabezpečení domu. Chytrý dům tak nejen funguje zcela automaticky, ale hlavně šetří, poskytuje komfort, bezpečnost a hlavně – myslí za Vás!

Do systému lze nastavit pokročilé funkce jako: natáčet lamely žaluzií dle polohy slunce, nebo také zaslat SMS zprávu při změně stavu, zabezpečení, vodní hladiny, změny teploty. Každý senzor i děj je možné do systému zaznamenat a nastavit pro něj příslušnou akci. Vše lze nastavit tak, že dům funguje zcela automaticky.

Chytrá elektroinstalace

Čím ovládám?

I ta základní část elektroinstalace jako je vypínač, který dennodenně používáme má svou historii a vývoj a to nejen v designu.
Dnes umí nejen rozsvítit, ale i ztlumit světlo, vytáhnout žaluzie, nastavit teplotu v místnosti nebo jedním stiskem provést několik akcí najednou. Umí takřka vše co potřebujete ovládat, stačí jen nastavit.

Evoluce vypinace

Nezáleží co ovládáte, ale čím to ovládáte. Prvky a spotřebiče můžete ovládat mnoha způsoby a také je navzájem kombinovat.
Jsou tu stále tlačítka v podobě vypínače tak, jak jste na něj zvyklí. Nebo designově čistý vzhled dotykových vypínačů do moderních interiéru.